ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Рада відтермінувала на 9 місяців подання відомостей про кінцевих бенефіціарів, - Іванчук

Як повідомляли, на сьогоднішньому пленарному засіданні Верховна Рада розглянула законопроект про відтермінування подання відомостей про кінцевих бенефіціарів.

За відтермінування проголосувало 342 народних депутати. Таким чином  необхідність внесення до ЄДР інформації про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) для всіх без виключення суб’єктів господарювання та громадських організацій відтерміновано ще на 9 місяців, повідомив народний депутат Андрій Іванчук.

Нагадаємо, з 11 липня по 10 жовтня 2021 року керівники більш ніж мільйона юридичних осіб повинні були подати державним реєстраторам документи, передбачені законом, та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про кінцевого бенефіціара. За невиконання цієї вимоги їм загрожував штраф від 17 до 51 тисячі гривень. Крім того, народні депутати підтримали пропозицію невідкладно відправити законопроект на підпис президенту.Читайте також: Андрій Іванчук поїхав у зону ООС привітати 10 бригаду з річницею створення. ФОТО, ВІДЕО


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.