ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатські рятувальники надавали допомогу туристам у горах. ФОТО

Протягом минулої доби рятувальники двічі залучались для надання допомоги в гірській місцевості, а саме було здійснено пошуки 4-х заблукалих туристів, а також транспортування травмованої дитини до підніжжя гори.
● Зокрема, вчора о 16:50 на лінію 101 надійшло повідомлення про те, що туристи втратили орієнтування та заблукали під час спуску з гори Явірник на території Яремчанської ТГ.
Рятувальники пошуково-рятувального відділення міста Яремче відшукали 4 людей, жителів міста Івано-Франківська, та супроводили їх до підніжжя гори, які в подальшому власним транспортом направилися до місця проживання.
● Подія, де травмувалась дитина трапилась вчора під час спуску з гори Говерла.
о 17:35 до Служби порятунку звернулась жителька міста Запоріжжя, яка повідомила про те, що спускаючись з сім’єю, у складі 4 чоловік, з гори Говерла синім маршрутом, її донька 2009 р.н. травмувала ногу та потребує допомоги рятувальників.
Для надання допомоги виїжджали рятувальники пошуково-рятувального відділення смт Ворохта, які надали домедичну допомогу та в подальшому транспортували до підніжжя гори, звідки постраждала з сім’єю власним транспортом попрямували до лікувального закладу.
 Рятувальники Прикарпаття звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил безпеки під час відпочинку у горах, ретельно планувати свої туристичні мандрівки, об’єктивно оцінювати власні сили та фізичний стан.
Реєструйте свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн - форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.
Посилання на Онлайн-форму:
Також рятувальники радять користуватися застосунком "Порятунок у горах".
Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:
• голосових дзвінків;
• передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.
Посилання на додаток “Порятунок у горах”: