ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатські правоохоронці співали коломийки школярам на Донеччині

Працівники поліції з різних куточків нашої країни допомагають своїм колегам на Донеччині нести службу в населених пунктах. Та попри традиційні будні поліцейських вони знаходять час і разом з авдіївськими колегами організували змістовне дозвілля для школярів та педагогів загальноосвітньої школи № 1  Авдіївки.

Традиції та культура українців із Західної України відрізняється від Східної. Тому обмінюватися народними звичаями дуже цікаво і пізнавально, як для одних,  так і інших, інформує сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області, передає Дзеркало медіа.

Місцеві співробітники поліції вийшли з пропозицією, щоб поза службою провести у школі культурно-масовий захід.  Їх підтримав педагогічний склад навчального закладу, який радо  зустрів гостей,  святковими виступами,  ознайомчою  екскурсією до  етнографічного шкільного музею. А ті, у свою чергу, показали карпатське мистецтво у піснях та коломийках.

Таке спілкування на культурно-розважальному рівні та особистих дружніх стосунках  правоохоронців з місцевими мешканцями,  єднають серця українців, виховують у дітей почуття патріотизму, любові до Батьківщини заради нашої єдиної мети – жити щасливо під мирним небом нашої України. Адже там прифронтова небезпека  і діти мають відчувати постійну  опіку й турботу про них, а головне,  захист правоохоронців.