ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Почуємо кожного": на Івано-Франківщині розпочався проект захисту прав дітей 

На Прикарпатті стартував проект щодо захисту прав дітей "Почуємо кожного".

Проект спрямований на удосконалення партнерства та комунікації з дитячою громадою, інформує поліція Прикарпаття, пише Дзеркало медіа.

Працівники відділу ювенальної превенції в Івано-Франківській області сьогодні розпочали його реалізацію зі спілкування з школярами з обласного центру.

В рамках проекту відбуватимуться особисті прийоми ювенальними поліцейськими дітей, які потребують будь-якої допомоги чи поради працівників поліції. Неповнолітні, зокрема, матимуть можливість поділитися своїми проблемами та отримати кваліфіковані відповіді фахівців.

Найважливіше – налаштували дітей на довірливі стосунки, мотивувати до позитивних змін, вселити віру у власні сили. До проведення таких заходів за потреби залучатимуться також й психологи.

Також за допомогою та консультацією можуть звернутися батьки, які мають проблеми у спілкуванні зі своїми дітьми та невирішені конфліктні ситуації.

Найближчим часом заплановано проведення таких прийомів працівниками ювенальної превенції в усіх районах Івано-Франківщини.