ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Письменник з Коломиї Артем Чапай: "Ходжу рідним містом і згадую Гватемалу і Гондурас"

Письменник, перекладач, журналіст з Коломиї Артем Чапай на своїй сторінці у Facebook написав текст про те, що він бачить і відчуває, кожен раз приїжджаючи до Коломиї.

"Чи то я більше став звертати увагу на візуальне оформлення, артефакти й писані меседжі - але ото ходжу рідним містом як ментально іноземець, охрініваю. Весь час згадую Гватемалу й Гондурас. Аляповатість, дорогі будинки серед розбитих доріг (бо ж багато приватних грошей від заробітчан, але нема податків), релігійність головного мозку, піщані смерчі через розбиті дороги й повсюдні будови.

За кордоном мало точок відліку, а тут усе знайоме, багато асоціацій, та й кожен двір знаєш - і водночас усе вже сприймається інакше, та й об'єктивно помінялось. Особливо канєшно шикарні новобудови та ресторани серед трешу. Для витрачання заробітчанських грошей...

Я не кажу що все погано чи все стало гірше. Дитячі майданчики офігенні, біля озера красивіше стало (мінус забудова прямо на березі, знову ж)".

 Фото зі сторінки Артема Чапая

Читайте також: Артем Чапай з Коломиї презентував книжку “The Ukraine”: “Було важливо показати, що на Донбасі живуть не “орки”. ФОТО