ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Паркування в Коломиї залишається однією з основних проблем міста

Паркування  завжди було однією з проблем Коломиї. Окрім достатньої кількості паркувальних майданчиків, великою проблемою, як з’ясувалось, є питання регулювання їх розміщення.

Дуже часто водії паркуються на місцях, де стоїть знак “зупинку заборонено”, “стоянку заборонено”  або “паркування на місцях для інвалідів”, або взагалі біля самого повороту. Окрім цього, дуже часто паркуються на вході в приміщення житлових будинків, установ”.

Про це йдеться у статті Дзеркало медіа  "Паркуємося, де є місце. Або як у Коломиї вирішують проблему з паркуванням і скільки за це має бюджет".

Площа Героїв для водіїв таксі теж стала "місцем паркування" - нелегальним.
“По обидва боки від пам’ятника Шевченку знаходяться магазини та житлові будинки, – розповідає директор КП “Коломия Паркосервіс” Володимир Івоняк. Раніше, як їх будували, не дотримувалися відповідних правил. У Європі кожен магазин чи будинок має вихід із задньої частини, з метою не створювати незручностей мешканцям. У нас такого немає. Якщо у продуктовий магазин потрібно завезти товар, немає іншого виходу, як завезти його з центральної частини. Це ж саме стосується і житлових будинків”.

Правоохоронці в свою чергу розповідають, що в Коломиї завжди чергують дві бригади патрульних, які реагують в першу чергу на виклики людей. І вони просто не в змозі контролювати порушення правил паркування.

Детальніше читайте у нашій статті.