ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Франківщині проводять обшуки в лісгоспах

Під час досудового розслідування кримінального провадження за фактом екоциду (ст. 441 КК України) слідчим відділом та оперативним підрозділом УСБУ в Івано-Франківській області за погодженням із процесуальним прокурором проведено санкціоновані судом обшуки в Державному агентстві лісових ресурсів України та ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр».

У ході слідчих дій правоохоронці вилучили документи в паперовому та електронному вигляді, на підставі яких здійснювалася вирубка, приймання, перевезення та реалізація деревини на території Івано-Франківської області за період із 2008 року, а також інші речі та документи, повідомляє пресслужба прокуратури області.

Вилучене буде використовуватись експертами для встановлення збитків і кола осіб, причетних до їх спричинення.
Нагадаємо: кримінальне провадження за фактом екоциду розпочато прокуратурою Івано-Франківської області у червні 2020 року.

За даними слідства, незаконна порубка лісу могла призвести до значних паводків на території Івано-Франківської та інших областей. Їх виникнення, ймовірно, стало можливим унаслідок масового знищення об’єктів рослинного світу, неналежного здійснення лісогосподарської діяльності та невиконання заходів щодо охорони навколишнього природного середовища посадовими особами.

Досудове розслідування триває.
 
Фото ілюстративне
 
Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.