Ліцей №8 другим похвалився результатами реалізації проєкту «Освітній прорив». Тут вирішили зосередити свою увагу на військово-спортивний профіль. Новинки є для всіх ліцеїстів: від початкової школи до старшої, повідомив міський голова Богдан Станіславський.
"Учні вже займаються у безпечному інтерактивному тирі, вчаться працювати з FPV-дронами, мають оновлені кабінети захисту України та надання домедичної допомоги. А ще багато новинок є у спорті – встановлено сучасний силовий майданчик та закуплено необхідний інвентар для уроків фізичної культури.
От така школа нам потрібна: сучасна та актуальна, по-справжньому нова, де діти максимально зацікавлені навчальним процесом. Для цього ми й започаткували «Освітній прорив». І вже зараз можемо бачити, що це успішний проєкт, який допомагає ставати нашим ліцеям кращими", - написав мер.
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124529-8425.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124515-3801.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124458-3389.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124440-5399.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124420-6597.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124404-8034.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124348-7214.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124331-8358.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124315-4669.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124256-1086.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124240-5395.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124223-9551.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/09/20231209124203-2499.jpg)