ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Одним з найбільших імпортерів та експортерів Прикарпаття є Росія

В Івано-Франківській області обсяги експорту товарів суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності у січні-березні 2016 р. становили 99,7 млн дол. США, імпорту – 82,5 млн дол. США.


Партнерами Івано-Франківської області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 77 країн світу.

Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Італії, Бельгії, Ірландії, Польщі, Данії, Чехії, Російської Федерації, Німеччини, інформує КУРС з посиланням на головне управління статистики.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив  75,5 млн дол. США.

У товарній структурі експорту області провідну позицію займали механічні та електричні машини, продукти рослинного походження, деревина та вироби з деревини, живі тварини, продукти тваринного походження. Вагомими були і обсяги відвантажень полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, шкур необроблених, шкір вичищених, текстильних матеріалів та текстильних виробів.

В обсягах імпорту вагомими були надходження з Німеччини, Польщі, Румунії, Італії, Російської Федерації, Китаю, Саудівської  Аравії, Угорщини.

Імпорт товарів з країн ЄС становив 60 млн дол.

Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги механічних та електричних машин, полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них і продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості. Значними були і обсяги імпорту маси з деревини або інших волокнистих целюлозних матеріалів, недорогоцінних металів та виробів з них,  текстильних матеріалів та текстильних виробів.