ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

ОДА нагородила найкращих спортсменів Прикарпаття 2018 року

26 грудня у Івано-Франківській обласній державній адміністрації найкращим спортсменам області вручили сертифікати з грошовими винагородами. 

Нагороджували спортсменів за підсумками виступів у 2018 році на змаганнях міжнародного рівня, інформують на сайті Івано-Франківської ОДА, пише Дзеркало медіа.

Визначили накращі спортивні школи, найкращих тренерів, нагороджуваии спортсменів та їх тренерів грошовими сертифікатами. Найменша сума – 2 тисячі гривень, а сертифікат на найбільшу суму – 30 тисяч гривень.

“Наші спортсмени підняли Прикарпаття настільки, наскільки ситуація в Україні та нашому бюджеті дозволяє. Нам потрібно “будувати” масові можливості для зайняття спортом. Вже три роки поспіль ми будуємо спортивні майданчики зі штучним покриттям у віддалених містах та селах області. Треба масимально пропагувати здоровий спосіб життя серед дітей, молоді, тоді будемо бачити молоді таланти й розвивати їх”,- говорить заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

Зокрема сертифікатами на суму 2 тисячі гривень нагороджені: Вікторія Яневич -бронзова призерка чемпіонату Європи серед дівчат з боксу, та її тренер -Сергій Данилів. Сніжанна Онуфрієва – бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби серед дівчат , та її тренер – Максим Кравченко – заслужений тренер з вільної боротьби. Вадим Тимофійчук- бронзовий призер чемпіонату Європи вільної боротьби. Денис Сагалюк – бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків.

Сертифікатами на 3 тисячі гривень нагороджені: Андрій Сверид -бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби, та його тренер – Микола Пукіш – заслужений тренер України з вільної боротьби. Також Ігор Некуфуров – бронзовий призер чемпіонату Європи черед юніорів.

Сертифікатами на 5 тисяч гривень нагороджені: важкоатлетка Вероніка Івасюк – бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді, та її тренер – Микола Чабан, заслужений тренер України з важкої атлетики.

Сертифікатами на 8 тисяч гривень нагороджені: легкоатлет Михайло Гаврилюк -бронзовий призер чемпіонату Світу серед юніорів, та тренер Ярослав Маланюк -тренер вищої категорії з легкої атлетики.

Аліна Рудницька -бронзова призерка чемпіонату Світу з вільної боротьби серед молоді, тренер Ґіві Джапарідзе, тренер вищої категорії з вільної боротьби.

Христина Береза -бронзова призерка з боротьби чемпіонату Європи.

Сертифікатом на суму 10 тисяч гривень нагородили Христину Філевич -бронзову призерку чемпіонату Європи з баскетболу 3 на 3.

Сертифікатами на 15 тисяч гривень нагороджені: Інна Оробець -срібна призерка чемпіонату Європи з пауерліфтингу та тренер Василь Оробець -заслужений тренер України з пауерліфтингу, а також Василь Новак -тренер вищої категорії з легкої атлетики, Євгеній Єрузель заслужений тренер з України легкої атлетики.

Сертифікат на 20 тисяч гривень отримала Христина Юдкіна – бронзова призерка чемпіонату Європи зі спортивної хотьби.

А сертифікатом на 30 тисяч гривень нагородили Валерія Летанюка -срібного призера чемпіонату Європи зі спортивної хотьби.

“Наші здобутки цьогоріч – багато медалей, наші дівчата брали участь у змаганнях міжнародних, чемпіонатах Європи, нам гріх скаржитись, адже обласне управління і міське надає допомогу”,- розповідає старший тренер збірної України серед жінок юніорів з боксу (Івано-Франківськ) Сергій Данилів.

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!