ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Обдарований гімназист Андрій Филипюк з Коломиї став учасником тренінгу "Програмування та інформаційні технології"

Коломийська гімназія віддавна заслужила славу кузні наукових кадрів у різних галузях.

Цими днями на базі природничо-наукового ліцею Києва  проводиться тренінг та заняття у секції "Програмування та інформаційні технології" для підготовки учнів, які пройшли попередні етапи відбору для участі в четвертому етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.

Одним з учасників тренінгу є учень Коломийської гімназії – 12-річний Андрій  Филипюк.

[caption id="attachment_45433" align="alignnone" width="640"] Андрій Филип'юк на фото на передньому плані.[/caption]

Поїздка та перебування хлопця у столиці стали можливими завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду "Покуття", фундатором якого є народний депутат України Андрій Іванчук.

Особливе зацікавлення математикою й інформатикою Андрій проявляв ще в початкових класах. Уже в першому класі отримав Диплом наймолодшого учасника і Сертифікат з відмінним результатом.У 2013-му здобув друге місце в 2-му етапі математичної олімпіади. Упродовж 2014 - 2016 років Андрія нагороджували різними грамотами за призові місця в олімпіадах з математики та природознавства, а також з англійської мови.

Відтоді він зарахований слухачем курсів  Міжнародної академії інформаційних технологій Школи програмування ІТ-Еліт.

На обдарованого хлопця просто посипалися численні дипломи за участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах і конкурсах. Нагороджений грамотою міського голови за досягнуті успіхи. А нещодавно брав участь у Міжнародних онлайн олімпіадах, також з яскравими результатами.

Читайте також: За добру коляду чотири школи Коломийщини отримали комп’ютерні класи від БФ “Покуття”. ФОТО