ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Франківщині з'явилися намети, в яких агітують на військову службу за контрактом. ФОТО

Представники військових комісаріатів Івано-Франківської області здійснюють роз’яснювальну роботу для цивільного населення про напрямки комплектування ЗСУ.

Зокрема, у населених пунктах Івано-Франківщини в найбільш людних місцях розгортаються агітаційно-інформаційні намети, де спільно із представниками бойових військових частин розповідають про переваги служби за контрактом, пише Фіртка.

Зараз контракт зі Збройними Силами можуть підписувати чоловіки віком від 18 до 60 років та жінки від 18 до 45 років. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей у різних видах та родах військ.

Для жителів Івано-Франківщини перевагою є служба у військових частинах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади у м.Коломия та 128-ї гірсько-штурмової бригади, що у м.Ужгород. Перевагою служби у гірсько-штурмових бригадах на відміну від інших військових частин є збільшена зарплата на 30% - від 13 000 грн.

Крім того, органи місцевого самоврядування області надають одноразову допомогу в розмірі до 15 тис.грн. кожному громадянину краю, які підписали контракт для проходження військової служби у ЗСУ.

Консультації з питань, які виникають щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати, звернувшись, за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, 21 або зателефонувавши за номером (0342) 75-46-43 або звернувшись за місцем проживання до своїх районних військових комісаріатів .