ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Наслідки негоди в Коломийській ОТГ. ВІДЕО

Високий рівень води у річках наробив біди і в Коломийській ОТГ.

Як борються зі стихією та які наслідки негоди,  розповів Ігор Слюзар.


Зі слів мера, найбільша проблема після паводку - знесений пішохідний міст у Воскресінцях.


"Готуємо кошторис на будівництво нового підвісного мосту й очікуємо фінансування з державного бюджету. Зараз займаємося проблемою доставки продуктів до частини села Воскресінці. Будуть довозити позашляховиками".На щастя, немає випадків затоплення будинків нашої ОТГ. Вода стояла у дворах, але оселі сухі.


"Оцінюємо шкоду, завдану сільськогосподарським угіддям. Якщо врахувати що повінь була на рівні 2008 року. У місті найбільше води затрималось на вулиці Федьковича. Також мали підтоплення біля одного будинку по вул Мазепи, два - на Київській. А ще - в кожному селі підтоплені два-три подвір'я.


Хочу також зауважити, що дамба, збудована 2 роки тому, добре витримала удар стихії. Ідеальний варіант, якби ми від села Шепарівці і до Вербізького мосту також відбудували дамбу. Вчора на комісії ТЕБ та НС голова ОДА повідомив, що вони звернулися до уряду щодо відновлення 3 дамби. В переліку є і наша дамба у Воскресінцях".


Детальніше - у сюжеті НТК.До теми: Любомир Глушков: "Головне, що нам вдалося зберегти життя людям, все інше поступово відновлюватимемо"


Наслідки негоди на Франківщині станом на ранок 25 червня