ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Прикарпатті директор школи підписував документи, за якими гроші на харчування школярів перераховували його дружиніКалуська місцева прокуратура внесла подання в порядку ч.3 ст. 65 Закону України "Про запобігання корупції" начальнику управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА.

Установлено, що вказане управління РДА за результатами конкурсних торгів у січні минулого року уклало договір про закупівлю послуги з організації гарячого харчування для учнів однієї зі шкіл району із фізичною особою, яка є дружиною директора цього ж навчального закладу. У поточному році дію цього договору було продовжено, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на прес-службу Прокуратури в Івано-Франківській області.

Читайте також: Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливої причетності до банкрутства “VAB-банку” його власника з Прикарпаття Бахматюка.

Таким чином, всупереч вимогам законодавства, директор навчального закладу підписував офіційні документи, на підставі яких його дружині перераховувались кошти.

У зв’язку з виявленими порушеннями прокуратура вимагає проведення службового розслідування.