ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На польському кордоні утворилися довжелезні черги

На кордоні з Польщею у напрямку в’їзду в Україну утворилися довжелезні черги.

Про це сьогодні повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, пише Дзеркало медіа.

"Попереджаємо подорожніх про значні накопичення транспортних засобів на кордоні з Польщею у напрямку в’їзду в Україну. Найбільше автомобілів та автобусів очікує на оформлення перед пунктами пропуску "Краковець-Корчова", "Шегині-Медика" та "Грушів-Будомєж", - йдеться у повідомленні.

У переважній більшості автомобілів повертаються додому на період зимового вікенду наші громадяни, які працюють та навчаються за кордоном, або виїжджали перед святами з приватною метою.

Всі пункти пропуску з української сторони працюють у штатному режимі, виставлена необхідна кількість прикордонних нарядів та сплановані додаткові резерви. За необхідності можлива організація пропуску по додатковим смугам руху.

Також налагоджена взаємодія зі всіма контрольними службами в пунктах пропуску, постійно проводяться робочі зустрічі з польськими колегами щодо пришвидшення контрольних операцій.


"Просимо вибачення за тимчасові незручності та радимо моніторити ситуацію через офіційні Інтернет ресурси українських та польських прикордонних служб", - пишуть прикордонники.

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!