
До Коломийського відділення поліції за допомогою звернулася 41-річна мешканка одного з сіл району. Жінка повідомила про те, що невідомі особи викрали її скутер марки "Хонда", котрий вона залишила на декілька хвилин біля господарства знайомої.
Поліцейські за "гарячими слідами" встановили особи зловмисників і затримали двох мешканців сусіднього села – 51-річного чоловіка та його 28-річного сина, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області.
Як з’ясувалося, того дня потерпіла приїхала до знайомої та залишила скутер біля її господарства. В той час попри це обійстя проїжджали зловмисники, котрі помітили залишений без нагляду транспортний засіб. Батько з сином скористалися тим, що за їхніми діями ніхто не спостерігає, завантажили мопед до багажника своєї машини і поїхали додому.
Працівники поліції вилучили транспортний засіб, який повернуть законному власнику, а правопорушникам доведеться відповідати за законом.
Інформація за цим фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до п’яти років.
Триває досудове розслідування.
Читайте також: На Прикарпатті виявили ще близько 700 нарковмісних рослин