ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Городенківщині представили проєкт "Еко-щит Дністра". ФОТО

Гірський рятувальний центр разом з Дністровський регіональний ландшафтний парк в рамках спільної ініціативи "Рятувальники для природи" презентували  ідею проекту «Еко-щит Дністра».

Загальна його мета - збереження природоохоронних об’єктів в межах Дністровського регіонального ландшафтного парку.
Цільова територія - село Копачинці Городенківського району Івано-Франківської області.

"В рамках проекту до кінця року працюватимемо над зменшенням кількості стихійних сміттєзвалищ вздовж каскаду водоспадів, облаштуємо відпочинкову зону в ур. Йванки на березі Дністра та еко-стежку до ферми Покутський равлик, встановимо контейнери для збору сортованого сміття в громаді, видамо оновлену карту Дністровського каньйону із місцями відпочинку та об'єктами природозаповідного фонду цього мікрорегіону.

Дякуємо за допомогу у розробці проекту нашим активістам і мешканцям Копачинців, а організаторам Конкурсу - за високу оцінку нашої ініціативи!" - йдеться у дописі на сторінці Гірський рятувальний центр.

"Еко-щит Дністра" здобув перемогу в конкурсі 2019 року Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація «ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.

До теми: Півтори тонни сміття зібрали еко-волонтери на березі Дністра на Городенківщині. ФОТО