ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Півтори тонни сміття зібрали еко-волонтери на березі Дністра на Городенківщині. ФОТО

На території Дністровського регіонального ландшафтного парку є багато цікавих місць, які щороку стають все більш популярними серед туристів. Одне з таких - урочище Йванки поблизу Копачинців Городенківського району, яке знаходиться на березі Дністра. Саме тут, поблизу дороги, що піднімається до села, знаходиться унікальний каскад водоспадів. Після затяжних дощів та паводків маленький струмок зносить багато сміття, яке місцеві мешканці, за звичкою, скидують в яр поблизу своїх осель.

21-23 серпня еко-волонтери провели масове прибирання урочища, прочистили стежку до нижнього водоспаду, зібрали не менше 1,5 т різного мотлоху. Сміттєві мішки поїхали на сміттєзвалище, а пластик (типу «2») - у майстерню EcoREactive, повідомляють на сторінці Гірський рятувальний центр.

"Так ми почали виконання проєкту «Еко-щит Дністра», що впроваджується спільно із ОКП "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» в межах нашої загальної ініціативи «Рятувальники для природи», - йдеться у дописі.

«Еко-щит Дністра» здобув перемогу в конкурсі Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація «ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА"» в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.