2 червня працівниками групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в області було знищено 1 артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, виявлений в селі Маркова Богородчанської ТГ Івано-Франківського району, а також 2 артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни, виявлені в селі Лісна Тарновиця Надвірнянської ТГ Надвірнянського району.
Про це інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
![](../../../../images/general/2023/06/03/20230603094411-5419.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/03/20230603094354-6255.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/03/20230603094333-6297.jpg)