ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Франківщині студенти коледжу написали скаргу, бо заклад погано опалюють

На Франківщині в коледжі мерзнуть студенти. До “Електронної книг скарг України” написав учень коледжу, який скаржиться на непостійне опалення в його альма матер:

“З настанням холодів у Коледжі Електронних Приладів ІФНУНТГу у Івано-Франківську ніби почали опалювання. Насправді опалюють не цілий день, а тільки декілька годин. Не у всіх аудиторіях тепло і викладачі змушені приносити власні засоби щоб студентам не було холодно.

У лабораторному корпусі у деяких аудиторіях грибок, висять дроти від ламп, продовжуються пари не зважаючи на низьку температуру за вікном. Голова студенської ради звертався до директора щоб скоротити пари до 1 години. Дирекція прийняла рішення без самих студентів, що студенти всім задоволені і потреби скорочувати пари немає.

Я розумію, що ціни на газ високі і коледж не має можливості опалювати аудиторії так як має бути, тому і була пропозиція просто скоротити пари. Хотілося б привернути увагу до байдужості дирекції Коледжу Електронних Приладів, бо не тільки студентам погано, а й викладачам, які повинні проводити пари часто з 8 ранку до 5 вечора”, – написав студент.

Читайте також: Держпродспоживслужба інформує про основні вимоги температурного режиму в садочках і школах