ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті запрацює унікальний молодіжний табір "Екокампус Чорногора"

З 4 по 8 жовтня Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за сприяння Міністерства молоді і спорту України та Україно-Польської Ради обміну молоддю вперше збирає унікальний молодіжний табір "Екокампус Чорногора".

Про це повідомляє  Бліц-інфо.

Проект носить офіційну назву – “Науково-просвітницький молодіжний табір “Екокампус Чорногора”.

Чого ми прагнемо? Перше і головне – підвищити обізнаність молоді щодо природи, екології та історії Карпат. Тож у Екокампусі молодим людям з України та Польщі буде надано можливість не просто поспілкуватися, а й об’єднатися довкола цікавих екологічних ідей заради збереження природного потенціалу і культурної автентичності Карпатського регіону.

Програму ми підготували креативну, різноманітну та пізнавальну! Зокрема, це екологічні і культурно-етнічні тренінги, конкурси та ігри, майстер-класи та польові біологічні практикуми, екскурсії тощо. Кульмінація – сходження на гору Піп Іван Чорногірський.

Прагнемо, щоб перший Екокампус став не просто яскравою та пам’ятною подією в житті учасників й організаторів, але й посприяв налагодженню комунікації між молодими людьми України і Польщі, культивуванню у них поваги до природної спадщини та народних традицій Карпатського регіону, популяризації екологічих ідей та подальшому розвитку регіону на засадах сталого розвитку. Ну і де краще, ніж у горах, перевіряються люди?!