ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Буковині затримали 14 "ухилянтів", які намагалися потрапити до ЄС гірськими стежками

 Днями прикордонники Чернівецького загону затримали 14-х громадян України, які намагалися незаконно потрапити до Молдови й Румунії. Всіх чоловіків прикордонники виявили цими вихідними.


 Так, в ніч з неділі на понеділок прикордонний наряд відділу «Селятин» спільно з військовослужбовцями мобільного підрозділу затримали трьох мешканців Івано-Франківської та Харківської областей. Про можливу появу невідомих вартові кордону знали завчасно. Їх було виявлено поблизу державного рубежу, на одній з важко доступних гірських ділянок Вижницького району Чернівецької області. «Горе-туристи» нехтуючи своїм життям та безпекою, обрали один із найскладніших та небезпечних маршрутів, особливо у зимовий період.


До слова, на даний час сніговий покров у горах місцями сягає до пів метра, а температура повітря вночі опускається до 10 - 12 градусів морозу. Переохолоджених чоловіків доставили до прикордонного підрозділу та надали домедичну допомогу від переохолодження.


 Ще 11-х правопорушників, які в незаконний спосіб намагалися перетнути державний рубіж, цими вихідним, виявили та затримали прикордонники відділів «Кельменці» «Мамалига» та «Красноїльськ». Останніми виявилися мешканці Харківської, Миколаївської й Чернівецької областей.


   Усіх правопорушників було доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», а також направлено повідомлення представникам Нацполіції про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 336 ККУ «Ухиляння від призову за мобілізацією»


Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон