ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

КВУ презентував карти потенційних конфліктів інтересів депутатів Коломийської міської ради. ІНФОГРАФІКА

Коломийським журналістам презентовали карти потенційних конфліктів інтересів депутатів Коломийської міської ради. В них відображені фізичні-особи підприємці та підприємства, де депутати та члени їх сімей є власниками або керівниками. 

Презентація відбулася сьогодні під час прес-конференції голови Івано-Франківської обласної організації "Комітет виборців України" (далі - КВУ) Максима Лисюка та керівника проектів обласної організації КВУ Сергія Гайдея. Прес-конференцію провел на тему "Запобігання та регулювання конфлікту інтересів в міських радах міст обласного значення Івано-Франківської області" в  рамках проекту “Моніторинг декларацій  та перевірка стилю життя депутатів місцевих рад в Івано-Франківській області”.

Читайте також: Депутату Коломийської міськради виділили земельну ділянку, за це питання він теж проголосував

Всіх депутатів Коломийської міськради згрупували за галузями.

Лише 9 депутатів міськради не мають потенційного конфлікту інтересів.

Найбільше конфліктів за галузями мають: у сфері торгівлі (11 депутатів), громадській діяльності (10 депутатів), оренди (8 депутатів), будівництві (7 депутатів), комунальній сфері (6 депутатів).

У даному випадку йдеться лише про потенційний конфлікт інтересів, який визначений ЗУ "Про запобігання корупції" від 14.10.2014 року.

Мається на увазі наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Читайте також: Журналістське розслідування про те, скільки грошей з міського бюджету заробили фірми депутата міськради Сергія Лосюка та першого заступника міського голови Сергія Коцюра

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього.
[caption id="attachment_49095" align="alignnone" width="742"] Щоб збільшити зображення, натисніть на нього.[/caption]