ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийський суд продовжує розгляд резонансної справи щодо вбивства 21-річного юнака

Сьогодні у Коломийському міськрайонному суді продовжили розгляд кримінального провадження щодо насильницької смерті 21-річного юнака в селі Турка, що на Коломийщині.

Нагадаємо, під час досудового розслідування встановлено, що 2 січня 2017 року 45-річний чоловік, житель Коломийського району біля кафе, в селі за місцем проживання, вчинив словесний конфлікт з 21-річним юнаком, в ході якого мисливським ножем наніс останньому удар в грудну клітку справа. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер в Коломийській ЦРЛ, інформує "Дзеркало Коломиї" з посиланням на прес-службу Коломийського міськрайонного суду.

Таким чином, чоловік своїми умисними діями, які виразились у носінні холодної зброї без передбаченого законом дозволу та у спричиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть особи, обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 121 КК України та ч. 2 ст. 263 КК України.

Кримінальне провадження розглядає суддя Потятинник Ю.Р.

Вчора в судовому засіданні проводилось дослідження доказів в результаті чого допитано ряд свідків. Слухання справи відкладено до 13 год. 00 хв. 24 травня 2017 року.

Слід зазначити, що вказана справа викликала суспільний резонанс, а тому на судові засідання з’являється велика кількість слухачів, які відчувають деякі незручності у зв’язку з невеликими приміщеннями залів судових засідань.