ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломийщина може отримати ще одну пам'ятку ЮНЕСКО. Андрій Іванчук опублікував відео до Міжнародного дня визначних місць

Народний депутат, коломиянин, засновник БФ "Покуття" Андрій Іванчук опублікував на своїй сторінці у Facebook  відео до Міжнародного дня визначних місць, який відзначається 18 квітня.

"На моїй рідній Коломийщині є церква у селі Нижній Вербіж – старовинний храм Різдва Пресвятої Богородиці, який занесений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Його почали зводити в 1756 році. Це зразок рідкісних п’ятиверхих церков гуцульської школи", - зазначає Андрій Іванчук.

Коломийщина може отримати ще одну пам'ятку ЮНЕСКО. Нею може стати сакральна споруда XVl століття - храм Благовіщення Пречистої Діви Марії. Це унікальна церква, збудована без жодного цвяха.

Задля внесення об’єкта в реєстр  фонд  "Покуття" розпочав реставраційні роботи. Зараз майстри повертають церкві первісний вигляд.

"Ми повинні максимально докласти зусиль і зробити так, щоб храм потрапив до ЮНЕСКО. Це буде найкращий подарунок для нас усіх та ще потужніша туристична реклама для нашого писанкового міста, нашого краю", - зазначає народний депутат.Читайте також: Ремонт – не перешкода, якщо в серці є віра: як минуло храмове свято церкви Благовіщення у Коломиї. ФОТО, ВІДЕО