ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Карітас Коломия запрошує долучитися до толоки на Шевченківському озері


Карітас Коломия доєднується до Всеукраїнської толоки з Будуємо Україну Разом - БУР.Будуємо Україну Разом (БУР) – всеукраїнська громадська організація, яка розвиває молодь через волонтерство та неформальну освіту. Третій рік поспіль БУР організовує толоку, приурочену до Європейського дня парків. Мета ініціативи – є відновлення чистоти в парках та скверах нашої країни. Цьогоріч акція відбудеться у 63 містах України. Серед них і Коломия.

Місце: Шевченківське озеро;

Час: 27 травня з 10:00 до 14:00Формула покращення довкілля в цей день дуже проста: Ти+БУР+Карітас Коломия+ Ecogvalt + Управління комунального господарства Коломийської міської ради + Вулик Змістів + Станиця Коломия Пласту - НСОУ = Чистіша Коломия

"Без тебе нам буде важко впоратись, тому ласкаво просимо доєднатися до Всеукраїнської толоки", - наголошують у Карітасі.

Для реєстрації потрібно знайти свій населений пункт у переліку та заповнити реєстраційну форму за покликанням.Організатори забезпечать волонтерів усім необхідним: сміттєвими пакетами, рукавицями, аптечкою, антисептиками, хорошим настроєм та яскравими емоціями. Також передбачені додаткові бонуси в рамках проєкту «Долаючи розломи в громадах».Якщо не я/ти/ми, то хто?

Разом робимо добрі справи і

перемагаємо!