ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Карикатуристи з майже 50 країн світу взяли участь у конкурсі, який відбувся на Франківщині. ФОТО

Цьогоріч столицею українського, і не лише, гумору вважають Долину на Івано-Франківщині, адже в цьому бойківському місті 7 липня відбудеться грандіозний фестиваль гумору "Весела копиця".

Передував йому конкурс дитячого та юнацького гумору "Весела копичка", конкурс жартівливих фотографій та міжнародний конкурс карикатури "Джмелик", пише Дзеркало медіа.

Конкурс  "Джмелик" на тему бджоли, меду й пасічництва відбувся днями. На нього надіслали свої роботи карикатуристи з майже 50 країн світу.

Автори - це визнані майстри своєї справи й аматори, дорослі й діти. Загалом на конкурс надійшло понад 400 робіт, в яких автори порушували екологічні проблеми, показували, як за допомогою бджіл можна робити ботокс, намагалися залучити бджіл до політики, жартували на побутові й любовні теми.

Журі очолював голова Асоціації карикатуристів України Костянтин Казанчев з Києва. До складу журі входив і коломийський сміхованець, заслужений артист України Микола Савчук.

Визначено переможців: перше місце посів Лук Денімакер (Бельґія), друге - Амір Халеджі (Іран), третє - Чашо Пєєв (Болгарія).

А ґран-прі судді одноголосно присудили Лівіу Станіло з Румунії.

Ще десяток учасників отримають нагороди й призи.

Веселі твори 90 авторів потраплять до каталогу.

Нагородження карикатуристів і виставка їхніх робіт відбудуться 7 липня під час фестивалю гумору "Весела копиця".

[caption id="attachment_109252" align="alignnone" width="960"] Робота, яка отримала Гран-прі конкурсу[/caption]

Фото з сторінки Тетяни Головчин.

Підписуйтеся на “Дзеркало медіа” у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.