ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Ігор Оробець - про те, як у 18 років стати чемпіоном Європи

Коломия завжди славилася високими результатами у спорті. Ця тенденція зберігається і понині. Наш герой, попри свій юний вік, має чим похвалитися, адже це спортсмен міжнародного рівня, який прославляє не тільки наше місто, а й гідно представляє Україну на світових змаганнях.

Ігореві Оробцю тільки 18 років. Хлопець займається пауерліфтингом близько трьох років. За цей час має такі досягнення: дворазовий чемпіон Європи з пауерліфтингу, чемпіон Європи з класичного пауерліфтингу, призер чемпіонату світу з пауерліфтингу, призер чемпіонату світу з класичного пауерліфтингу, віце-чемпіон чемпіонату світу з жиму лежачи і чемпіон Європи з жиму лежачи.

"Спочатку я почав займатися заради покращення фізичного здоров’я, але згодом мені це почало дуже подобатись, тож вирішив тренуватися на професійному рівні", - розповідає Ігор.Тренерами спортсмена є його власні батьки. Мати - Інна Петрівна Оробець - почесна громадянка міста Коломиї, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України, багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань. Батько - Василь Дмитрович - заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань. Попри те, що батьки Ігоря - відомі спортсмени, хлопець сам вирішив займатися спортом: "Це був мій власний вибір. Але, звісно ж, я брав приклад з батьків, і вони надихали мене своїми досягненнями".Юнак здобуває спеціальність юриста, навчається на 2 курсі в навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
"Звичайно, як і тренування, так і навчання в інституті забирають доволі багато часу. Деколи складно знайти час, щоб поєднати одне з іншим. Але керівництво інституту ставиться з розумінням, завжди підтримує мене та щиро радіє моїм досягненням", - розповідає наш герой.

У серпні Ігор взяв участь у чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи серед юнаків, де здобув золото. Змагання відбувалися у Франції, у місті Бордо. "Організація проходила на високому рівні, зручне розташування, комфортний готель, надзвичайно гарне місто, яке підкорило моє серце своїм вишуканим вином та традиційним французьким колоритом", - пригадує наш чемпіон.

На запитання про те, що допомагає спортсмену досягати успіху - відповів: "Наполегливі тренування, дисциплінованість, віра в себе та свої можливості".

Інна ЯКУБ'ЯК

Фото з власного архіву Ігоря Оробця.