ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Хворий на рак 21-річний боєць АТО рятує життя 5-річному хлопчику

Володимир Бабій, у якого 4-ий ступінь раку, опановує іконопис, щоб зібрати кошти для лікування 5-річного Данилка Хахули.

Про це йдеться у відеосюжеті, який опублікував на Youtube Андрій Гнатюк, інформує "Дзеркало Коломиї".

21-річний розвідник Володя з Горохівщини, який ніс службу у зоні АТО в складі 54 бригади, внаслідок ураження хімічною зброєю дістав рак, що потягнуло тривале лікування.

Йому поставили діагноз – рак верхньої щелепи. У юнака сильні болі, йому дуже важко їсти. Після обстеження в Луцьку йому призначили знеболюючі. Зараз Володя лежить в онкодиспасері, проходить курс інтенсивної терапії, попереду – ще один. Для нього небайдужі люди збирають кошти для боротьби з раком.

Натомість боєць намагається врятувати дитину – для цього пише ікони, щоб виручені кошти віддати для лікування 5-річного Данилка Хахули.

Свою першу ікону Богородиці, яку після війни написав на склі при допомозі волонтера-айдарівця Руслана Кашаюка, виставив на аукціон, а виручені гроші хоче передати на зцілення малюка. І готовий творити далі, аби хлопчик вижив.

Образ святого Петра – його друга робота. Але хлопець наче змінився, тішиться мама Ольга Оболончик.

"Більше радості, і якесь таке піднесення, ніби в нього з’являються зовім другі крила. Зараз, колив став писати ці картини, йому стало набагато краще", - зазначає мама.