ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Екологічно чисту продукцію зі Спаса продають в Прибалтиці та Канаді: історія успіху

50-річний Михайло Стовп'юк на власному обійсті створив прибуткове підприємство. Англійське обладнання закупив за грантові кошти. А до роботи залучив родичів і сусідів
Від незапам'ятних часів люди дружили з зіллям. Зілля й трави варили, терли, настоювали, намолювали, заговорювали, підливали й підсипали... Та до яких лише маніпуляцій не вдавалися, аби принести комусь здоров'я, а комусь – хворобу й навіть смерть.

Дотепер не вивчені властивості всього різнотрав'я, по якому знічев'я топчемося. А що вже казати про зілля і трави, які ростуть у важкодоступних місцях, у проваллях та на високогір'ях наших Карпат. Чимало секретів цілющої властивості окремих трав погубилося поміж епохами, але також багато передалися в спадок новим поколінням.

dsc_3171

dsc_3250

Відомий на всю Україну й навіть далі еко-підприємець і меценат зі Спаса Михайло Стовп'юк, якому днями виповнилося 50 років, цікавився усім, що зеленіє у горах, від юності, пише "Дзеркало Коломиї".

Ще будучи студентом біологічного факультету Чернівецького універсистету, ходив полонинами, нипав чагарниками та нетрями рідних гір, збирав там зілля. Сушив і виготовляв з них екстракти й різні настоянки. Відтоді ясно усвідомив, що зільництво – це справа й сенс усього його життя. В університеті Михайла залучали до наукової роботи. Довірили навіть виготовляти вакцини на основі отруйних речовин. Пропонували після закінчення навчання залишитися працювати на кафедрі. Однак, суха теорія і кабінетна робота з пробірками й колбами не приваблювали молодого чоловіка. Прагнулося ближче до природи, до землі. У середині 90-х років Михайло зрозумів, що треба рухатися далі обраним шляхом і заснував екологічний фонд "Карпатський женьшень".

Оповідає, що поставив собі тоді за мету відтворення лікарських рослин, занесених до Червоної книги. Проект уперся, як звиклося, у нестачу коштів. Грошей не давали. Михайло знайшов спосіб, як вибити на свій задум кошти: взявся виготовляти настоянки-імуностимулятори, розвозив їх по високих кабінетах і таким чином діставав гроші на свої проекти.

Водночас професійний ентузіаст зайнявся ще однією надважливою роботою – разом з київськими науковцями робив описи Карпат для визначення рекреаційних зон (вони потім увійшли до заповідника). Підключилися відтак міжнародні організації. Екологічний фонд США виділив тисячу доларів.

Далі – робота у науково-виробничій фірмі "Арніка" (с. Турка), у львівській фірмі "Галка", де пан Михайло розробив понад двадцять найменувань напоїв на основі цикорію. Створив підприємство "Галка-чай".

dsc_3182

dsc_3099

І ось нарешті дороги привели на рідне подвір'я у прямому значенні слова. На власному обійсті розпочав створення підприємства "Чиста флора". На закордонні гранти закуплено англійське обладнання. До роботи залучено родичів і сусідів. Практика довела, що найкращий кооператив – це родинно-сусідський. Бо крім заробітку працівників тут пов'язують сильніші взаємостосунки, – переконаний пан Михайло.

dsc_3109

dsc_3226

Цикл виробництва чаїв, джемів, напоїв, медової продукції тут закритий, тобто, нічого ні в кого не закуповується, весь процес – від вирощування, збору до реалізації продукції – здійснюється в межах кооперативу.

dsc_3137

dsc_3116

"Чиста флора" – єдине підприємство в Україні, яке запустило серію дитячої продукції. Є свої центри заготівлі в Уторопах, Косівському, Верховинському, Рахівському районах, а також на каньйонах Дністра.

dsc_3228

Є своя виробнича філія у Верховині. Продукція переважно – з високогір'їв. Там вона має набагато більше корисних властивостей, аніж вирощена в населених районах.

Відповідний сертифікат відкриває двері для збуту екологічно чистої продукції в країнах Прибалтики, Молдові, Білорусі, Канаді, частково в Болгарії і, звісно ж, в Україні. (У Коломиї, на жаль, нема окремого магазину з еко-продукцією підприємства. Є брендовий магазин у Івано-Франківську).

dsc_3227

dsc_3212

dsc_3187

–          А ще ми працюємо над створенням еко-територій у районі, такої собі буферної зони, – пояснює Михайло Стовп'юк. – Провівши різні лабораторні та інші аналізи повітря, ґрунтів, води, визначаємо, що і де можна вирощувати, аби була від того користь і, звісно, прибуток людям. Ці території матимуть особливий статус, який не допускатиме на них жодного шкідливого для екології виробництва.

Михайло Стовп'юк, будучи свого часу міжнародним експертом у галузі органічного сільського землеробства, провідав безліч ферм у Америці. І переконався, що наша, українська, земля здатна не лише нас прогодувати, а приносити значні прибутки, у тому числі – від зеленого туризму. Але існує багато бюрократичних перепон у вигляді нікому не потрібних департаментів та управлінь, віддалених від безпосереднього контакту з виробництвом. Там – у Європі й Америці – все набагато простіше й ефективніше.

dsc_3122

dsc_3127

dsc_3151

Постійно зайняті у "Чистій флорі" на виробництві всього 10 працівників, а в період заготівлі – понад 100. Привабливою специфікою виробництва тут є терпкувато-солодкавий запах різнотрав'я, який стоїть у цехах. Не інакше, як саме він спричиняє гарний настрій у працівників кооперативу. Але й сам керівник пан Михайло випромінює доброзичливість.

dsc_3130

Має власні рецепти не лише сотні чаїв, настоянок, джемів, прянощів та цілющої всякої всячини, а також рецепти успішності й збереження працездатності на довгі роки.

dsc_3238

Найголовніші: споживати можна все, що любить ваш організм, однак – помірковано; надавати перевагу продуктам, вирощеним на рідних теренах; більше перебувати в русі; менше гніватися й скиглити. А ще – займатися улюбленою справою.

 

Андрій МАЛАЩУК

Фото:Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК