ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Двох коломиян нагородили премією імені Ярослава Лукавецького. ФОТО

Як повідомляли, двоє коломиян здобули премію імені Ярослава Лукавецького.

Вчора в музеї мистецтв Прикарпаття в Івано-Франківську відбулося урочисте вручення нагород переможцям конкурсу на здобуття премії імені Ярослава Лукавецького.

Премія щорічно присуджується прикарпатським митцям за вагомий внесок у розвиток образотворчого, народного, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури та дизайну.

"Ця премія є найвищою відзнакою на Івано-Франківщині в галузі мистецтва та архітектури. Роботи цьогорічних переможців заслуговують захоплення та варті високих нагород", – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

Лауреатами цьогорічного конкурсу в номінації "Архітектура і дизайн" стали Богдан Гладкий за створення монументально-декоративних творів та Володимир Бойків, пропонований Спілкою художників “КОЛО-МИ-Я”, за творчі здобутки в дизайні рекреаційних, відпочинкових та побутово-ужиткових комплексів.

У номінації "Образотворче і народне мистецтво" за особистий вагомий внесок у розвиток образотворчого мистецтва краю премію здобула Галина Вінтоняк, пропонована Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського та за популяризацію українського декоративно-прикладного мистецтва – Володимир Слободян.

Конкурс на здобуття премії імені Ярослава Лукавецького відбувається з 2002 року. Його метою є популяризація найкращих творів мистецтва, архітектури і дизайну, піднесення їхньої ролі у духовному відродженні та естетичному вихованні.Підписуйтеся на “Дзеркало медіа” у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.