ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Чотирьох бійців з Прикарпаття відзначили на сході України. ФОТО

На Сході України відбулися заходи з нагоди відзначення п’ятої річниці визволення Краматорська і Слов’янська від бойовиків під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

 У заходах взяли участь поліцейські з Івано-Франківщини.

Також приїхали родини загиблих бійців, представники силових відомств, органів влади та громадських організацій, інформує поліця в Івано-Франківській області.

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять бійців, які загинули під час визволення півночі області.

У Краматорську слова вдячності і нагороди крім військовослужбовців Збройних сил та Національної гвардії України, приймали івано-франківські поліцейські, які від початку війни несуть службу на Сході України. Так, відзнаки “За оборону рідної держави” отримали Віктор Паньків та Андрій Кожушок, “За відвагу” –  Ігор Мартинюк, а подяку вручено Василю Томенчуку.

Нагадаємо, правоохоронці з батальйону Кульчицького загинули у гелікоптері Національної гвардії України поблизу Слов’янська. Катастрофа забрала життя шістьох працівників спеціальної роти міліції УМВС України в Івано-Франківській області та шістьох військовослужбовців НГУ. Йдеться про побратимів прикарпатських поліцейських, яких відзначили на урочистостях, які в останній момент не зайшли у гелікоптер.