ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Чотири ранкові звички, які допоможуть створити позитивний настрій на весь день

Ранкові ритуали, які допоможуть створити позитивний настрій на весь день.

У всіх успішних людей є обов'язкова ранкова рутина, яка допомагає прокинутися і налаштуватися на робочий день, пише Mashable. Крім того, це має позитивний вплив як на фізичне, так і психічне здоров'я, передає nv.ua. Щоб покращити свій ранок і отримати позитивний заряд енергії, експерти пропонують ознайомитися з наступними порадами:

1. Не варто відкладати пробудження на потім, переставляючи по кілька разів будильник. Такі маніпуляції лише посилять відчуття втоми й сонливість, які триватимуть ще кілька годин. Більше того, як кажуть фахівці, таким чином порушується циркадний ритм, в результаті чого організм не може звикнути до певного розпорядку і не знає, коли йому прокидатися. Фахівці рекомендують привчити себе вставати по першому і єдиному дзвінку будильника. Через час організм сам почне прокидатися у потрібний час і вставати з ліжка буде не так проблемно.

Krusty_the_clown_alarm_clock

2. Багато людей ставлять будильники на смартфонах, тому на ніч кладуть їх неподалік. Але така звичка може вплинути не лише на якість сну, але також мати негативні наслідки на ранок. На думку фахівців, перевірка нових оповіщень відразу після пробудження свідчить про неправильні життєві пріоритети. Експерти радять першим ділом після сну насолодитися моментом і трохи помедитувати. Це допоможе пробудитися і налаштуватися на день.

йй

3. Одним з найважливіших ранкових ритуалів є сніданок. Експерти радить ні в якому разі не пропускати прийом їжі або замінювати його на каву, оскільки так збільшується вироблення кортизолу - гормону стресу. Це може призвести не тільки до збільшення ваги, але і зниження імунітету і когнітивних порушень. Організму вранці потрібно паливо, щоб остаточно прокинутися і налаштуватися на робочий лад. Недолік енергії буде позначатися на загальному стані, через що людину довго переслідуватиме втома і сонливість.

1445632712_c24-15

4. Кожному відомі такі моменти, коли він самовіддано прокидався вранці в надії зайнятися спортом. Незважаючи на непереборне бажання поспати, він піднімав себе з ліжка, одягав спортивний костюм і йшов займатися. Експерти стверджують, що недолік сну і фізичні навантаження несуть більше шкоди, ніж користі. Це може призвести до травм, порушення координації, а також негативно впливає на відновлення м'язів. Таким чином, рекомендується пропустити тренування, якщо тривалість сну була менше шести годин на добу або ви якщо відчуваєте сильну втому. Краще витратити цей час на сон.

5383242_f520