ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Чи оживе ''Джерело'' в Коломиї?

Колись кінотеатр збирав повні зали глядачів. На великому екрані транслювалися фільми, які приходили дивитися з великим задоволенням мешканці міста. Нині будівля у критичному стані.

''Кінотеатр не має фундаменту. На стінах – грибок. Потрібна повна реконструкція'', – розповідає директор НТК Василь Дем’янюк. Зараз кінотеатр перебуває у приватній власності телерадіокомпанії ''НТК''. Востаннє він запрацював у 2014 році, після чого приміщення виклали на продаж на аукціоні. Було кілька аукціонів, і на одному з них будівлю придбала телерадіокомпанія. Приміщення кінотеатру купили майже за мільйон гривень. Окрім цього, відкритим питанням залишалась земельна ділянка, яка на той момент перебувала в оренді. Після купівлі будівлі власник компанії звернувся до міської ради з пропозицією викупити земельну ділянку, на що пішло чотири роки. Лише у 2018 році її купили за підвищеною ціною, оскільки відбулася переоцінка землі. За земельну ділянку також заплатили майже мільйон гривень.

На даний момент київська фірма проводить проектні роботи на реконструкцію кінотеатру.

''Думаю, що будівля порожньою довго стояти не буде. Вже до кінця року надіємося подати проект на затвердження. Кінотеатр ми, звичайно, збережемо, але окрім цього плануємо розширити телестудію'', – стверджує власник телерадіокомпанії.

Відкритим залишається питання з в’їздом до кінотеатру. Оскільки центр є пішохідною зоною, в’їзд можливий лише з вулиці Шухевича. А тут виникає проблема із земельною ділянкою. Вона знаходиться у постійному користуванні військових.

Автор: Соломія МАРДАРОВИЧ