"Фонд поставив для себе орієнтир - розвиток молоді Коломиї та району. Ми проводимо і залучаємо коломиян до різноманітних олімпіад, зокрема з ІТ-програмування. Діти самі виграють комп’ютерні класи для своїх закладів", - наголосив Андрій Іванчук.
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-14.jpg)
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-5.jpg)
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-13.jpg)
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-19.jpg)
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-18.jpg)
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-10.jpg)
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-1.jpg)
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-16.jpg)
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/03/Ivanchuk.-Narodnyj-dim-17.jpg)
"Фонд поставив для себе орієнтир - розвиток молоді Коломиї та району. Ми проводимо і залучаємо коломиян до різноманітних олімпіад, зокрема з ІТ-програмування. Діти самі виграють комп’ютерні класи для своїх закладів", - наголосив Андрій Іванчук.