ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Американське агентство DOBRE разом з обласною владою розвиватимуть ОТГ на Прикарпатті

У вівторок, 5 лютого, Івано-Франківська ОДА, облрада та програма агентства США DOBRE підписали меморандуму про співпрацю та взаємодію.

"Протягом останніх років відбувається багато реформ. Ключовою є реформа децентралізації, яка була ініційована президентом України, – каже голова ОДА Олег Гончарук. – Сьогодні в області вже працює 30 ОТГ, а 2019 рік стане визначальним для об‘єднання громад. Тому дуже важливою є підтримка наших іноземних партнерів. Це не тільки матеріальна підтримка, а й у вирішенні організаційних питань", інформує Репортер.

У 2018 році на конкурс регіональних програм ОТГ подали 120 проектів. 15 з них стали переможцями і цьогоріч отримають фінансування. Під час заходу також презентували результати співпраці ОТГ із програмою USAID DOBRЕ, та обговорили напрямки співробітництва в рамках підписаного меморандуму.

"Мені дуже приємно відвідувати громади і бачити прогрес в їхньому розвитку, – відзначив Беррі Рід, керівник програми DOBRE. – Будучи партнерами програми, ОТГ забов‘язалися багато працювати. Ми дуже раді об‘єднати зусилля, аби направити всі ресурси на покращення життя в громадах".

Технічна та фінансова допомога програми DOBRE спрямовується на місцевий рівень, програма разом із громадами працює над ефективним управлінням ресурсами, підвищенням якості послуг, стимулюванням місцевої економіки та посиленням залученості громадян до прийняття рішень.

Програма DOBRE працює в 7 областях України: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. DOBRE надаватиме пряму допомогу об’єднаним територіальним громадам-партнерам програми у цих областях.

В Івано-Франківській області програма впроваджується в десяти ОТГ – Печеніжинській, Білоберізькій, Старобогородчанській, Верхнянській, Більшівцівській, Нижньовербізькій, Тлумацькій, П’ядицькій, Ланчинській та Дзвиняцькій.Читайте також: Стали відомі результати перших виборів Коршівської ОТГ, що на Коломийщині