ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

7 скандалів пов'язаних з секретарем Коломийської міськради Любомиром Жупанським

Конфлікт секретаря Коломийської міськради Любомира Жупанського з учасником АТО - не перший за час його роботи у ратуші.

Ми нарахували ще шість скандальних питань, пов'язаних з цим службовцем міської ради.

1.

Одним з найгучніших скандалів, пов'язаних з секретарем міськради Любомиром Жупанським, стало вчиненням ним смертельної ДТП, в якій загинуло двоє пенсіонерів.

Керуючи автомобілем “Аudi А6”, проїжджаючи вулицею Центральною, на неосвітленій ділянці проїжджої частини на своїй смузі руху він вчинив наїзд на пішоходів. У результаті ДТП загинули 85-річний та 71-річний жителі села Одаї.

Результатів розслідування цієї справи ще не має. На час слідства Л. Жупанський не був відсторонений з посади, а на час відсутності Ігоря Слюзара навіть виконував обов'язки міського голови.

2.

Одразу після обрання Любомира Жупанського депутатом міськради він, як керівник Коломийського міського осередку “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, змушував учасника АТО Костянтина Станко, який був першим номером у списку цієї політсили на місцевих виборах, здати свій депутатський мандат. Замість Костянтина Станко депутатський мандат мала б отримати людина, лояльна до керівництва міського осередку БПП. А хлопцю взамін пропонував місце у виконавчому комітеті міськради.

Згодом після розголосу у соцмережах Л. Жупанський цю інформацію спростовував, коментувавши, що К. Станко все таки залишиться депутатом міськради.

3.

Конфлікт Любомира Жупанського з колишнім директором ДЮСШ №1, заслуженим тренером Василем Хмуляком.

Ця суперечка тривала більше року. Заслужений тренер В. Хмуляк називав це помстою з боку Любомира Жупанського. “Це була спланована боротьба проти мене”, – зазначав Василь Хмуляк. Все почалося з подачі секретаря міськради Любомира Жупанського. Колись, мовляв, між ним та В. Хмуляком був особистий конфлікт, а ставши секретарем, Л. Жупанський мстив, лобіюючи питання звільнення директора з посади...

Зараз Василь Хмуляк, як і два інші тренера - Андрій Хмуляк та Олександр Єжов, - залишився без роботи. Досі тривають судові процеси...

4.

У лютому Любомир Жупанський програв суд члену виконкому Олександрі Базюк за розголошення її персональних даних.

Маючи доступ до конфіденційної інформації, Любомир Жупанський у Фейсбуці  розмістив звернення Олександри Базюк з особистими даними, а саме: ПІБ, адреса та номер телефону.

Суд визнав винуватим посадовця у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 188-39 КУпАП, та призначив адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5100 гривень, та стягнув в дохід держави судовий збір в розмірі 320 гривень.

5.

Конфлікт Любомира Жупанського з керівництвом Коломийського БТІ. Чиновник звинуватив керівництво Коломийського бюро технічної інвентаризації у неправомірних вимогах та просить обласну раду, якій підпорядковується підприємство, перевірити роботу.

Начальник Коломийського БТІ Валерій Чорний назвав цю ситуацію “особистим конфліктом” та розповів свою версію: “Цією людиною, якій мали надати послуги, був родич Л. Жупанського. Про це він кілька разів наголошував при свідках. - Все сталося 17 лютого близько 10 години. До нас у свій робочий час ввірвався депутат, секретар міської ради, який  вульгарними діями, нецензурою, яку я не можу повторити, погрожував. У нас є свідки, запис камери спостереження”.

Тоді Валерій Чорний розповів, що Любомир Жупанський погрожував розірвати договір оренди з БТІ, бо “має на це вплив”... І вже згодом міська рада продовжила оренду БТІ лише на 5 місяців, коли структура просила продовжити на 3 роки.

6. 

Конфлікт з коломиянкою Ганною Негрич, яка звинувачувала секретаря у захопленні її земельної ділянки по вул. Моцарта.

Суперечка за землю тривала понад 10 років, були відкриті кримінальні провадження, і тільки на початку 2016 року, будучи секретарем, Л. Жупанський отримав її згідно з рішенням міськради, цим самим залишивши Ганну Негрич без землі та будинку.

Любомир Жупанський коментував, що він законний власник, бо має всі права та документи на відміну від Ганни Негрич. Натомість жінка казала, що землю він здобув “шахрайським методом”.

Тоді земельну ділянку було оформлено на дружину Л. Жупанського. Але вже згодом, 10 серпня 2016 року, під час зміни цільового призначення землі на будівництво багатоповерхівки, ділянка вже була оформлена на Любомира Жупанського.

Читайте також: Колекціонер кешу та землі: що задекларував секретар Коломийської міськради Любомир Жупанський