ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

2020 стане для Прикарпаття роком відновлення доріг та мостів

Наступний рік стане для Франківщини роком розбудови доріг та мостів.

На цьому під час огляду дорожньої інфраструктури у Долинському районі наголосив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.


Керівник області зазначив, що обласна влада звертатиметься до депутатів усіх рівнів: від Верховної Ради до районних, міських, сільських рад та рад об’єднаних територіальних громад з пропозиціями забезпечити спрямування максимальних розмірів фінансового ресурсу на будівництво та ремонт автошляхів Прикарпаття.


Якщо згенерувати весь наявний фінансовий ресурс державного бюджету, обласного бюджету та кошти місцевих громад, то можна швидко розпочати відбудову автошляхів та мостів в області, – підкреслив Денис Шмигаль, – Сьогодні не доцільно і не ефективно подрібнювати кошти, треба об’єднатися та спільними зусиллями привести до ладу дороги і мости.


Зараз на ділянці автомобільної дороги Р-21 Долина – Хуст триває ямковий ремонт. Автошлях є одним із п’яти державних та пріоритетних напрямків в області, три з яких вже відремонтовані, на двох проводиться ямковий ремонт за рахунок коштів Державного бюджету.


Автомобільна дорога протяжністю 45 км проходить територією Долинського району до межі із Закарпатською областю. Її відновлення дасть змогу розвантажити трасу Київ – Чоп та збалансувати транспортні потоки.


Разом з тим, зазначений автошлях є одним із найкоротших у напрямку до Угорщини.


Також у рамках поїздки Денис Шмигаль побував у селі Княжолука, де заплановані роботи із розчищення русла річки Свіча та берегоукріплення дамби.


Нагадаємо:Після страйку мешканців у Мишині на Коломийщині розпочали ремонт дороги. ФОТО


Читайте також: