ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Захищаючи небо України, загинув Олександр Кукурба з Верхнього Вербіжа на Коломийщині


 26 липня 2022 року, захищаючи небо України, загинув Олександр Васильович Кукурба, 1994 р.н., уродженець с. Верхній Вербіж — український військовослужбовець, майор, начальник розвідки штабу 299-ї бригади тактичної авіації Збройних сил України, Герой України.

Про це повідомили на сторінці Нижньовербізької сільської ради."Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого! Це непоправна втрата для усієї України!Нагороди Олександра Кукурби:

• звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (14 квітня 2022) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

• орден Богдана Хмельницького II ст. (6 липня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

• орден Богдана Хмельницького III ст. (22 березня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.


Вічного польоту, Олександре! Вічна тобі і світла пам’ять!" - йдеться у дописі.


27-29 липня оголошено днями жалоби у Нижньовербізькій громаді.

Пілот штурмової авіації Повітряних Сил Олександр Кукурба здійснив десятки бойових вильотів, знищив багато орків, броньованої техніки та інших цілей російських окупаційних військ, за що й нагороджений орденом «Золота Зірка», йдеться на сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ 

Льотчики не вмирають, вони йдуть у вічний політ...


ДОПОВНЕНО: Героя України Олександра Кукурбу поховають 29 липня в його рідному селі Верхній Вербіж. Завтра, 28 липня, коломияни  зможуть віддати шану Герою. Орієнтовно о 14:30 скорботний кортеж заїде в Коломию з боку Чернівців. Влада закликає всіх вийти та гідно зустріти захисника, який віддав за нас своє життя.

Як повідомили у Нижньовербізькій сільській раді, 28 липня о 19:00 розпочнеться читання Псалтиру вдома у селі Верхній Вербіж, вул. Лесі Українки, 24.

Відправлення чину похорону розпочнеться об 11:00 29 липня.