ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Творчих та креативних людей запрошують безкоштовно пожити на острові у Швеції

Якщо ви вважаєте себе креативною людиною, але не вистачає часу і можливостей у тиші на самоті обдумати творчі ідеї, є чудова нагода втілити цю мрію в життя.

Креативним людям з усього світу пропонують тиждень безкоштовно пожити на приватному острові неподалік від Стокгольма, пише сайт 24 з посиланням на Lonely Planet.

Власником острова, який так і називається "Острів Ідей" є експерт з бізнес-креативності, публічний спікер Фредрік Харен.

У літні місяці він запрошує погостювати тут людей, які відчувають в собі креативний потенціал та мають потребу в тиші і на спокої попрацювати над творчими проектами.

Які умови перебування на острові? Власник острова пропонує тиждень безкоштовно пожити на острові подалі від цивілізації у приватному будинку в лісі. Оплатити доведеться лише добирання на острів і харчування.

Якщо ж хочете залишитись на острові довше ніж на тиждень, мусите переконати Фредріка, що ваш проект потребує більше часу для творчої роботи.

и хочемо створити простір, який допоможе втілити в життя якісь величні ідеї",
– йдеться на сайті Острова Ідей.

Постояльці лісової хатини можуть вільно прогулюватись островом, орендувати човен і насолоджуватись неповторними світанками та заходами сонця. Відгуки тих, хто вже встиг погостювати на острові, доступні на Facebook-сторінці проекту.