ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті 40% ліжкомісць забезпечені киснем

Під керівництвом заступника голови ОДА Євгена Фербея відбулася онлайн-нарада із головними лікарями закладів охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на коронавірус.


На заході йшлося про необхідність посилення роботи щодо страхування медичних працівників, які задіяні у лікуванні хворих на COVID-19, та забезпечення лікарень кисневими концентраторами, повідомляє пресслужба ОДА.


 Окрім того, проаналізовано стан використання коштів субвенції з державного бюджету на забезпечення підведення кисню у заклади охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, 


Зазначалося, що наразі в області є необхідний фінансовий ресурс, який спрямований Урядом України з державного бюджету на ці цілі. Проводиться відповідна робота щодо закупівлі додаткових кисневих концентраторів для потреб закладів охорони здоров'я області, які лікують хворих на COVID-19. До середини грудня заплановано поставити ще близько двох сотень таких концентраторів. Також на сьогодні, у лікарнях, які лікують хворих на COVID-19, підведеним киснем забезпечено 1071 ліжкомісце, із 2777 розгорнутих, що відповідно становить майже 40 відсотків від потреби.


Що ж до використання коштів субвенції, то слід зазначити, що зараз основним завданням є об'єднання зусилля усіх служб задля стовідсотково освоєння фінансового ресурсу до кінця цього року.


Фото ілюстративне


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.