ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів ряд зустрічей із активістами громадських об’єднань Прикарпаття

Зокрема, очільник Івано-Франківщини поспілкувався з представниками громадських організацій "Воїн України", інвалідів-візочників, обласної профспілки автомобілістів і дорожників, а також Громадської ради при облдержадміністрації.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пише Коломийська районна державна адміністрація.

Під час розмови із провідником ГО "Воїн України" Всеволодом Андрусівим обговорювалися питання надання підтримки для завершення ремонту, а відтак - належного функціонування реабілітаційного центру для учасників бойових дій і їхніх сімей, створеного на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зазначалося, що наразі фізичну та психологічну реабілітацію в центрі, який є унікальним проєктом на Івано-Франківщині, вже отримали більше 50-и учасників Операції об’єднаних сил області. Керівник організації переконаний, що такий центр допоможе бійцям і їхнім родинам відновити фізичне та психологічне здоров’я, повернутися до звичного життя.

Окрім того, Всеволод Андрусів висловив сподівання щодо підтримки новоствореного футбольного клубу "Івано-Франківськ-АТО". На сьогодні функціонування клубу здійснюється за кошти меценатів і благодійників, однак фінансового ресурсу недостатньо для проведення виїзних ігор і проведення турнірів.

Зі своєї сторони, Денис Шмигаль запевнив керівництво громадської організації в належній підтримці обласної влади щодо вирішення цих питань.

Із представниками профспілки автомобілістів і дорожників очільник Прикарпаття обговорив проблемні питання галузі та шляхи їх вирішення. Зокрема, йшлося про забезпечення курсування автобусів у найвіддаленіші населені пункти області, створення умов для перевезення інвалідів, проведення відкритих конкурсів для підприємств та ряд інших питань.

Поряд з цим, спілкуючись із керівником громадської організації інвалідів "СЛІД" Миколою Макаром, обумовлено ряд ініціатив щодо впровадження доступності для людей із обмеженими фізичними можливостями громадських місць Івано-Франківська й області. Зазначимо, що громадська організація, котра працює вже близько 10 років, власними зусиллями змогла вирішити чимало проблемних питань людей цієї категорії, зокрема, забезпечення речами першої необхідності, встановлення пандусів у громадських місцях.

"Я завжди із повагою ставлюся до тих, хто бере ініціативу в свої руки, та вирішує проблемні питання людей із обмеженими фізичними можливостями, - зазначив голова облдержадміністрації. – Тож, зі щирістю буду допомагати вам, адже переконаний, що для осіб з інвалідністю мають бути створені відповідні умови для комфортного пересування".

Про налагодження подальшої співпраці з Громадською радою при облдержадміністрації йшлося під час спілкування Дениса Шмигаля з представниками ряду громадських об’єднань.

Читайте також: Новий голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль. Хто це?

"Позиція та думка громадськості для нас - дуже важлива, адже постійна взаємодія й узгоджена позиція буде запорукою прийняття правильних рішень", - зазначив очільник Прикарпаття.