ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Фонд "Покуття" подарував дитсадку у Лісному Хлібичині сертифікат на дитячий майданчик. ФОТО, ВІДЕО

15 жовтня у Лісному Хлібичині на Коломийщині відбулося довгоочікуване урочисте відкриття дитячого садочка.
 
Рішення про реконструкцію будівлі старої школи під дитсадок прийняли ще 2012 року, але активізувалися будівельні роботи лише торік, коли за сприяння народного депутата Андрія Іванчука з Державного фонду регіонального розвитку було виділено гроші.
 
У грудні 2019 року народний депутат і засновник фонду "Покуття" приїжджав з робочим візитом на Коломийщину та оглядав стан робіт у Лісному Хлібичині. Тоді ж Андрій Іванчук пообіцяв подарувати садочку на відкриття дитячий майданчик.
 
Спершу садок планували відкрити навесні, та через пандемію терміни здачі довгобуду змістилися.
 
Тож учора під час урочистого відкриття  фонд "Покуття" подарував дитсадку сертифікат на ігровий майданчик.
 
Оскільки Андрій Іванчук не зміг бути присутнім на урочистостях, вихованці садочка подякували представникам фонду "Покуття" та просили передати слова вдячності засновнику фонду через відео:
 До слова, під час  карантину БФ «Покуття» не припинив свою роботу. З березня по травень діяльність фонду спрямували на допомогу цілій області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема прикарпатські медики отримали від БФ «Покуття» 100000 одиниць захисту (маски, респіратори, захисні костюми, рукавички тощо). Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць. А днями освітяни Калущини отримали від фонду 200 захисних щитків.

Через пандемію всі традиційні й заплановані раніше проєкти були переведені в онлайн формат. Це конкурс світлин біля фонтана, а також конкурс малюнків "Великдень очима дітей".

Засновник фонду «Покуття» Андрій Іванчук наголосив, що фонд, як і всі українці, не мають іншого шляху, як повернутись до звичного життя.

Таким чином «Покуття» поетапно втілює  заплановані проєкти: будує фонтан у Городенці, продовжує комп’ютеризацію шкіл тощо.

Читайте також: Фонд "Покуття" до свята Покрови і Дня захисника України привітав військових і ветеранів