Нацгвардія шукає полковника з Прикарпаття, який зник в АТО. ФОТО

Під час виконання бойового завдання в зоні АТО (Луганська область) в результаті бойового зіткнення зник безвісти офіцер Нацгвардії підполковник Олександр Бойко.

За непідтвердженими даними, офіцер утримується одним із терористичних підрозділів ОРДЛО, повідомляє прес-служба Нацгвардії, пише КУРС.

Спроби вирішити питання щодо обміну та передачі підполковника Олександра Бойка на сьогодні не призвели до позитивних результатів. Командування Національної гвардії продовжує роботу в цьому напрямі. До заходів з пошуку долучені представники громадських організацій.

У прес-службі Нацгвардії “УП” зазначили, що дані щодо Бойка надходять суперечливі.

У нас на сьогоднішній день немає підтвердженої інформації, загиблий він чи живий. Є інформація з різних джерел, але стовідсоткової інформації немає“, – пояснив прес-секретар НГУ Вадим Голуб.

У свою чергу в штабі антитерористичної операції зазначили, що інформація про перебування Бойка в полоні бойовиків наразі не підтверджена.

Інформація поступає доволі різна. Відомості щодо його перебування в частині російсько-терористичних військ поки що не підтверджується. Керівництво Нацгвардії здійснює вичерпні заходи з метою розшуку військовослужбовця“, – заявив на брифінгу у вівторок полковник Олександр Мотузяник.

Про зникнення 3 червня 35-річного командира розвідки Олександра Бойка повідомила його дружина.

За її словами, Бойко зник при загадкових обс­тавинах в районі Золотого на Луганщині.

Дружина скаржилась, що його командування надавало суперечливу і незмістовну інфо­рмацію.

Службу чоловік проходив у Національній гвардії України, в/ч 1241, окремий загін спецпризначення Вега, м. Івано-Франківськ. До цього 10 років прослужив в м. Хмельницькому у 8 полку спецпризначення.