На Прикарпатті рятувальники вдосконалювали свої навички та вміння

Вже традиційно на Івано-Франківщині проводяться тренувальні заняття по подоланню психологічної смуги з перешкодами. Днями такі заняття відбулися на території Державної пожежно-рятувальної частини № 24 з охорони ТзОВ “Карпатнафтохім”.

У заняттях взяли участь рятувальники Державних пожежно-рятувальних частин з Рогатина, охорони Бурштинської ТЕС, Галича, № 6 міста Калуш, № 24 з охорони ТзОВ “Карпатнафтохім” та Державних пожежно-рятувальних постів Бурштин та Войнилів. Такого роду заняття проводяться для того, щоб працівники пожежно-рятувальної служби були готовими до роботи в екстремальних умовах під впливом високої температури та певного фізичного навантаження, інформує Дзеркало медіа, посилаючись на Івано-Франківську ОДА.

Рятувальники долали вогневий бар’єр та палаючий місток. Для виконання тренувальних вправ працівники пожежно-рятувальної служби були одягнені в бойовий одяг із спорядженням та тепловідбивні костюми, які здатні витримати високу температуру. Такий небезпечний вид занять проводиться із особовим складом систематично, що, у свою чергу, стає запорукою  фізичної та психологічної підготовки особового складу.

Головне фото ілюстративне