ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З 1 вересня на Прикарпатті понад 16 тис першокласників підуть до школи

На Прикарпатті у 2019 році 16,2 тисячі першокласників сядуть за шкільні парти. Початкова і середня школа буде забезпечена підручниками до 1 вересня, старша школа - до 15 вересня.

Про це сьогодні на нараді у голови ІФ ОДА Дениса Шмигала повідомив директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Віктор Кімакович, передає кореспондент Фіртки.

"Цього року ми збираємося прийняти 16,2 тисячі першокласників у 900 класів. Ми підготували педагогів, окремо вчителів англійської, вчителів супервізорів. Працюємо над завезенням підручників в області. До першого вересня все буде завезено. Затримка по підручниках відбулася для 10 і 11 класів. Початкова і середня школа буде забезпечена підручниками до 1 вересня, старша школа - до 15 вересня", - повідомив посадовець.

Крім того, за його словами, відбувається ремонт навчальних закладів, продовжуються роботи до підготовки опалювального сезону. Досі у 15 начальних закладах не облаштовано теплі вбиральні.

"15 об`єктів залишаться з не облаштованими теплими туалетами. Це ті об’єкти, де мало дітей", - пояснює Віктор Кімакович.

Нагадаємо: До кінця року на Івано-Франківщині облаштують теплі туалети у 77 школах