На Прикарпатті з початку року 24 мільйонери задекларували свої доходи

Сьогодні, 10 травня, в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС в Івано-Франківській області повідомили про те, що з початку 2016 року доходи понад 1 млн грн вказали у своїх деклараціях 24 жителі Івано-Франківщини. 

Ними задекларовано 53,1 млн грн доходів, до сплати нараховано 1,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,2 млн грн  військового збору, передає zik.ua.

За даними податківців, мільйонери отримали 24 млн грн у вигляді заробітної плати, 8,7 млн грн  іноземних доходів, 8,1 млн  грн від спадщини та 3,2 млн грн від продажу об’єктів рухомого і нерухомого майна та 9,1 млн  грн інших доходів.

Загалом з початку року 7,8 тис. прикарпатців подали декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 551 млн грн, до сплати нараховано 11,1 млн грн  податку на доходи фізичних осіб, а до державного бюджету – 2,5 млн грн  військового збору. Найактивніше декларували доходи жителі Івано-Франківська, Калущини, Долинщини і Коломийщини.

Що стосується структури доходів, то за даними податкових декларацій велику частину з них – 157,9 млн грн. становлять доходи, отримані від успадкованого й дарованого майна, 40,6 млн грн – від продажу рухомого й нерухомого майна. Крім того, прикарпатці отримали 4,7 млн грн від надання майна в лізинг (оренду), житловий найм.