Додому Новини На Прикарпатті вилучили величезну партію фальсифікованих ліків відомих фірм. ФОТО

На Прикарпатті вилучили величезну партію фальсифікованих ліків відомих фірм. ФОТО

0
Поділитися

Працівники поліції спільно з управлінням захисту економіки, СБУ під процесуальним керівництвом обласної прокуратури провели спільний обшук у селі Гончарів Тлумацького району, де вилучили велику партію фальсифікованих ліків та обладнання.

В ході проведення обшуку правоохоронці знайшли та вилучили у великих партіях нерозфасовані лікарські засоби різних фармацевтичних торгових виробників, упаковочний матеріал: фольгу, капсули, пристрій (станок) для механічної упаковки таблеток, листки з голограмами різних фармацевтичних торгових марок, наклейки на лікарські засоби та інше обладнання, яке використовували для виробництва фальсифікату, пише Курс.

Don Yapon

pm99image008

До переліку підроблених ліків увійшли найбільш поширені препарати, такі як: «Циприкол», «Амізон», «Ротокол», «Кратал», «Cipro Floxacin», «Наотролін», «Бімитол», «Gripex Noc» та багато інших препаратів, навіть «Вазелін». Також правоохоронці вилучили упаковочні матеріали: рулони фольги з різними написами назв ліків, прозорий блістерний пластик та ін.

pm418image007

За цим фактом слідчими розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

pm875image005

Такі дії зловмисників, відповідно до санкції статті, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини, обладнання для їх виготовлення та майна. Проводиться слідство.