На Прикарпатті на хабарі затримали командира військової частини. ФОТО

Сьогодні, 16 травня, військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди командиром однієї з військових частин Прикарпаття.

Кошти в розмірі 10 тис грн призначалися за видачу містянину відношення для укладення контракту про проходження військової служби та подальшого скерування для проходження служби до вказаної військової частини, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на прес-службу Військової прокуратури Західного регіону України.

Хабар виявлено та вилучено в повному обсязі під час проведення огляду місця події. Корупціонера затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Вирішуються питання щодо повідомлення підполковнику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Читайте також: У Коломиї затримали 32-річного чоловіка, який викрав з місцевого коледжу два мультимедійні проектори.